05380590080
  • Silikon%20Yüzey%20Temizleyici%201%20L
Silikon Yüzey Temizleyici 1 L
Ürün Kodu : 0112-SSC1000         Yorumlar (0)        Yorum Ekle

Brio Silikonlu Yüzey Sökücü metal, astarlanmış ve eski boyalı yüzeylerin temizliği için geliştirilmiştir. Parmak izi ve diğer kirleri gidermek için kullanılabilir; metal yüzeylerde yağ alma işlemi yapılırken astarlı ve boyalı yüzeyler üzerine zımpara tozları alınır. Krater (silikon) oluşumunu engeller. Astar kaplı ve boyalı yüzeylerde çözülmez.

 

UYGULAMA ALANLARI: Metal yüzeylerde, eski boyalı yüzeylerde, astarlanmış yüzeylerde, her türlü plastik yüzeylerde kullanılabilir.

 

TALİMATLAR: Uygulamadan önce eldiven kullanın. Cilt ve göz ile temasından kaçının. İyi havalandırılan alanlarda uygulayın. Buharını solumayın. Kuru yüzeylere uygulayın. Ürünü serin ve kuru bir yerde saklayın. Direkt güneş ışığından ve 50 °C'nin üzerindeki sıcaklıklardan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

 

NASIL KULLANILIR:Silme işleminden önce yüzeydeki zımpara tozlarının uzaklaştırılması için basınçlı hava uygulanması tavsiye edilir. Temizlenmek istenen yüzey temiz ve tüy bırakmayan bir bezle silinir ve ardından kuru bir bezle hızlıca kurulanır. Yüzey temizleme tineri ürünü inceltmek için kullanılmamalıdır.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Taksit seçenekleri için Üye Girişi Yapmalısınız.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.