Yükleniyor
  • Klima Araç İçi Atom Tazeleme Seti (48 İlaç + Makina )Biyosit İçermez
Klima Araç İçi Atom Tazeleme Seti (48 İlaç + Makina )Biyosit İçermez
Ürün Kodu : 0111-KDMX48       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Kargo Şeması
-
+


Brio Atom Klima Tazeleme Makinası + 48 ADET İlaçlı Set

Brio Atom Klima Tazeleme Makinası, profesyonel servisler ve kişiler için araç klima sistemlerini etkili, verimli ve karlı bir şekilde derahlatmak ve kötü kokuları ortadan kaldırmak için tasarlanmış güçlü bir elektronik ultrasonik nebülizördür. Hafif ve portatif ürün, temizlemek, ferahlatmak ve araç klima sistemlerinden hoş olmayan kokuları çıkarmak için özel olarak formüle edilmiş solüsyonlar kullanır. İşlem otomatiktir ve tamamlanması yaklaşık 20 ila 30 dakika sürer. Özellikle akut veya kalıcı problemlerin çözümünde etkili ve uzun süreli sonuçlar verir. Bu ürünü kullanan müşteriler temiz kokan bir araca binmekten memnun kalacaktır.

Uyarı

Atom makinesi yalnızca kalifiye ve eğitimli personel tarafından kullanılmalıdır. Atom makinesini açmadan önce, kullanım kılavuzundaki güvenlik önlemlerini ve kullanım talimatlarını dikkatle okuyun. Hızlı başvuru için kullanım kılavuzu daima makinanızın yanınızda olmalıdır. Yalnızca cihazla birlikte verilen güç kablosunu kullanın.

Kit İçerik

Brio Atom Klima Tazeleme setinde: Ultrasonik nebülizör, konveyör tüpü, 120 ml solüsyon adaptörü ve atom kimyasal solüsyon bulunmaktadır.

Kurulum

Konveyör borusunu Atom Makinesine bağlayın. Adaptörü 250 mililitrelik özel Atom şişesine geçirin. Şişeyi ters çevirin ve atom makinesine yerleştirin. Atom makinesi artık kullanıma hazır.

Kullanım Talimatları

Brio Atom Klima Tazeleme makinesini yolcu paspasının üstüne yerleştirin ve konveyör borusunu devridaim hava girişine mümkün olduğunca yakın yerleştirin. Aracın motorunu çalıştırın. Klima sistem sıcaklığını 22 santigrat dereceye ayarlayın Tüm havalandırma deliklerini açın. Ön Havalandırmayı seçin. Fanı orta hıza ayarlayın ve hava devridaim(sirkülasyon) modunu seçin. Atom makinesini açın ve diyotu maksimuma çıkarın. Elektrik kablosunu kapıdan geçirin. Tüm kapı ve pencereleri kapatın ve araçtan çıkın. Temizleme işlemi süresince herhangi bir kişiyi veya evcil hayvanı araçta bırakmayın. Atom makinası ile temizlik uygulaması 20 veya 22 santigrat derecede ortalama 30 dakika sürer . Bu, ortam sıcaklığına göre değişebilir. Atom makinesi, minimum sıvı seviyesine ulaşıldığında otomatik olarak durur ve kırmızı LED ışığı görüntülenir. Tedaviden sonra aracı beş ila on dakika havalandırın. Her kullanımdan sonra polen filtresini değiştirin. Kullanımdan sonra makinenin içinde bir miktarda solüsyon kalabilir, bu sıvıyı boşaltmaya gerek yoktur. Atom makinesinini bir sonraki temizlik ve tazeleme işlemi için hazır dik bir konumda güvenle saklayın.

Ek Bilgi

Polen filtresini her zaman antibakteriyel tedavi tamamlandıktan sonra değiştirin. Polen filtresini yalnızca araç kabinin içine takılmışsa işlemden önce çıkarın. Polen filtresi konumu için aracınızın servis kitapçığına bakın. Bir kabin polen filtresi varsa, işlemi tamamlamak için önce polen filtresini çıkarın ve işlem bittikten sonra yeni bir polen filtresi takın. Harici bir polen filtresi varsa, önce işlemi tamamlayınız, daha sonra polen filtresini değiştiriniz.

Embed Video


 


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Kargo Şeması
Kargo Firması
:
Brio Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Teslimat Detayları
:
Kargo Scheme

  • Kargonuzu Bir İş Günü İçerisinde Yetkili Kargo Firmalarına Teslim Ediyoruz
  • 1000 TL ve Üzeri Siparişinizde Kargo Ücretsiz

İade/İptal Detayları
:
İade şartları için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
Teşekkürler, E-Mail Adresiniz Kaydedildi.
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?