05380590080

Brio Atom Tazeleme Makinesi Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Bilmeniz Gereken Herşey!

Brio Atom Tazeleme Makinesi Nedir?

Brio Atom Klima Tazeleme Makinası, profesyonel servisler ve kişiler için araç klima sistemlerini etkili, verimli ve karlı bir şekilde derahlatmak ve kötü kokuları ortadan kaldırmak için tasarlanmış güçlü bir elektronik ultrasonik nebülizördür. Hafif ve portatif ürün, temizlemek, ferahlatmak ve araç klima sistemlerinden hoş olmayan kokuları çıkarmak için özel olarak formüle edilmiş solüsyonlar kullanır. İşlem otomatiktir ve tamamlanması yaklaşık 20 ila 30 dakika sürer. Özellikle akut veya kalıcı problemlerin çözümünde etkili ve uzun süreli sonuçlar verir. Bu ürünü kullanan müşteriler temiz kokan bir araca binmekten memnun kalacaktır.


Brio Atom Tazeleme Makinesi Nasıl Kullanılır?

Konveyör borusunu Atom Makinesine bağlayın. Adaptörü 250 mililitrelik özel Atom şişesine geçirin. Şişeyi ters çevirin ve atom makinesine yerleştirin. Atom makinesi artık kullanıma hazır. Brio Atom Klima Tazeleme makinesini yolcu paspasının üstüne yerleştirin ve konveyör borusunu devridaim hava girişine mümkün olduğunca yakın yerleştirin. Aracın motorunu çalıştırın. Klima sistem sıcaklığını 22 santigrat dereceye ayarlayın Tüm havalandırma deliklerini açın. Ön Havalandırmayı seçin. Fanı orta hıza ayarlayın ve hava devridaim(sirkülasyon) modunu seçin. Atom makinesini açın ve diyotu maksimuma çıkarın. Elektrik kablosunu kapıdan geçirin. Tüm kapı ve pencereleri kapatın ve araçtan çıkın. Temizleme işlemi süresince herhangi bir kişiyi veya evcil hayvanı araçta bırakmayın. Atom makinası ile temizlik uygulaması 20 veya 22 santigrat derecede ortalama 30 dakika sürer . Bu, ortam sıcaklığına göre değişebilir. Atom makinesi, minimum sıvı seviyesine ulaşıldığında otomatik olarak durur ve kırmızı LED ışığı görüntülenir. İşlemden sonra aracı beş ila on dakika havalandırın. Her kullanımdan sonra polen filtresini değiştirin. Kullanımdan sonra makinenin içinde bir miktarda solüsyon kalabilir, bu sıvıyı boşaltmaya gerek yoktur. Atom makinesinini bir sonraki temizlik ve tazeleme işlemi için hazır dik bir konumda güvenle saklayın. Daha detaylı bilgi için lütfen kurulum ve kullanım videosunu izleyiniz:Brio Atom Tazeleme Makinesi Evde veya İşyerinde Kullanılır mı?

Evet Brio Atom Tazeleme makinesini evde veya işyerinde kullanabilirsiniz. Atom Makinesi ile nebülize edilen sıvı Atom Ultra, Kuaterner Amonyum Tuzlarından üretilmiş olup, İtalya Sağlık Bakanlığı'nın sık kullanılan yüzeylerin temizliği için gösterdiği ürünlerden biridir.

Brio Atom Tazeleme Makinesinin Dezenfektan Görevi Var mıdır?

Almanya sağlık bakanlığı içeriğinde bulunan temizleyici Kuaterner Amonyum Tuzlarından dolayı bu ürünün ultra sıvısını dezenfektan olarak onaylamıştır. Kimi ülkelerde farklı parametreler olduğundan dolayı ürün tam anlamıyla dünya çapında dezenfektan olarak görülmemektedir ancak tazeleme ve ferahlatıcı olarak nitelendirilmektedir. Almanya dezenfektan onayını görebilmek için lütfen BAuA (Bundesanstalt für Arbeitsschutz und Arbeitsmedizin) websitesini ziyaret edip ürün kayıt numarasını giriniz.

Brio Atom Tazeleme Makinesi Hangi Mikro Organizmalara Karşı Etkilidir?

Atom Ultra, GRAM + ve GRAM- bakterilerine, küflere ve bazı virüslere karşı etkilidir.

Atom Makinesini Bilgisayar, Yazıcı, Kağıt Bulunan Ofislerde Kullanılır mı?


Evet atom makinesini bilgisayar, yazıcı ve kağıt bulunan ofislerde ürünlerin ortalama 2 metre uzağına konumlandırarak kullanabilirsiniz. Atom makinesi kuru sis nebulize eder ve bu aletlere zarar vermez ancak ortamın hava kondisyonuna bağlı olarak nebülazör çevresinde yoğunlaşmalar olabilir.

Atom Makinesinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Başta Araç içi temizleme olmak üzere, ofis, işyeri, atölye, yaşam alanları, odalar, kumaş bulunan alanlar, tuvaletler, restoranlar, kafeler vb. birçok yerde güvenle kullanılır.

Atom Makinesini Kullandıktan Sonra Ortam Havalandırılmalı mı?

Evet, odayı veya kokpiti 10 dakika havalandırmak yeterlidir.

Nebulizörün İçinde Bir Miktar Sıvı Kalsa Bile Temizleme İşlemi Tamamlanmış mıdır?

Atom Makinesi ile bir arıtma döngüsü, otomatik kapanma ile 30 dakika sürecek şekilde programlanmıştır. Bu, 20 m2'ye kadar olan bir odanın veya bir kokpitin doygun olmasını ve aktif prensiplerin mükemmel bir arındırmayı garanti etmek için doğru temas süresine sahip olmasını sağlamak için gerekli zamandır. Bu yüzden 30 dakikanın sonunda ortam ferahlatılmış ve tazelenmiş olur.

Otomatik Döngünün Sonunda Atom Makinesinde Kalan Arındırıcı Sıvı Tekrar Kullanılır mı?

Evet, 48 saat içinde. Tekrar kullanılmazsa sıvı çıkarılmalı ve ultrasonik nebülizör musluk suyu ile temizlenmelidir.

Atom Makinesi İnsanlar Bir Odadayken Kullanabilir mi?

Hayır. Atom Makinesi ile arındırma işlemi sırasında insanlar ve evcil hayvanlar odadan çıkmalıdır. İşlem bittikten sonra ortam 10 dakika boyunca havalandırılmalıdır.Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.