05380590080

Araç Servisinizi Brio Ürünleri ile Güçlendirin

Araç servisinizi BRİO el aletleri ve sarf malzemeleriyle güçlendirin. Mercedes ve BMW gibi markaların yetkili servislerine en üst kalite Brio ürünlerini tedarik etmekten gurur duyuyoruz. Siz de oto servisinizi Brio ile güçlendirmek ister misiniz?
Boost Your Service with Brio

Brio A.Ş. otomotiv, servis ekipmanları, el aletleri, sarf malzeme, özel alet ve inşaat kategorilerinde Avrupa kalitesini dünya pazarına sunuyor. Brio şirketi, Avrupa’da ve Türkiye’de branşında uzman ve saygın firmalara, kendi markası ile Avrupa kalite standartlarına uygun üretim yaptırıyor. Brio ürünlerinin % 95’i İstanbul Merkez depomuzda stoklarımızda mevcuttur.

Brio A.Ş. yetkili ve özel araç servisleri için 2000'in üzerinde ürün sunmaktan mutluluk duyar. Brio'nun yüksek kalite el aletleri Avrupa'da üretilir ve DIN standartlarına uyar. Brio markasının mavi ve kırmızı renkleri, çoğu araç servisi ile uyum sağlar ve görsel olarak güvenli ve tutkulu bir servis ortamı yaratır. Bu sayede, Brio ürünlerini araç servislerinde kullanmak büyük  bir zevk haline gelir.  Brio ürünleri için tasarlanmış ve araçların verimliliği için üretilmiştir. Tasarım önerisine mi ihtiyacınız var?

Bir araç servisiniz olsun ya da olmasın endişelenmenize gerek yok, bir satış ekibiniz ve ağınız var mı? Eğer cevabınız evet ise, iletişim bilgilerinizi ve şirket bilgilerinizi info@brioeurope.com adresine göndererek saniyeler içinde BRIO ürünlerinin yasal distribütörü olmak için başvurabilirsiniz. Daha fazlası için sizi İstanbul'daki merkezimize davet etmekten mutluluk duyarız!

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.