Note
Tick
Yükleniyor
Про Hас
Brio Tedarik Zinciri
BRIO Europe Inc. є компанією, яка активно працює в галузі будівництва та автомобільного транспорту з моменту її заснування. Вона поставляє і несе європейську якість для спеціальних інструментів, сервісного обладнання, ручних інструментів і c-частин до Туреччини. Компанія отримує свою продукцію відповідно до своїх стандартів якості з власним брендом у Європі.

BRIO керує своїми логістичними процесами з професійним підходом, і 98% її продукції доставляється своїм клієнтам через 24-48 годин через надійних партнерів по доставці. Компанія, якій в короткий час вдалося стати серед сильних брендів цього сектора. Спеціалісти з продажу та післяпродажного обслуговування мають на меті запропонувати альтернативні рішення, забезпечуючи задоволення клієнтів та якість, забезпечують краще обслуговування.

У цьому напрямку БРІО продовжуватиме інвестувати в диверсифікацію послуг та продуктів у майбутньому періоді і впевнено приступить до того, щоб стати партнером для компаній з невеликими робочими місцями з однією людиною, а також брендом, який звертається до міжнародних великих компаній, які працюють з сотнями людей.
Е-Інформаційний Бюлетень
Teşekkürler, E-Mail Adresiniz Kaydedildi.
Güvenlik